Верховна Рада хоче заборонити перенесення робочих днів через свята

У Верховну Раду України поступив законопроект № 4597, який передбачає заборону перенесення робочих днів через свята.

З такою ініціативою виступила фракція Слуга народу на чолі з головою парламентського комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галиною Третьякової.

Відзначається, що надмірна кількість переносів робочих днів негативно впливає на продуктивність праці, перешкоджає роботі з інвесторами та донорами і формує негативну репутацію бізнеспотенціала України в світі.

“Аналіз досвіду країн світу в питанні перенесення робочих днів доводить, що в Білорусі, Польщі, Словаччини, Чехії, Литві, Франції, Німеччини, Данії, Нідерландах, США та інших країнах такої практики немає”, – йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Автори документа підкреслюють, що перенесення робочих днів – це типова радянська традиція, яка до сих пір зберігається в деяких пострадянських країнах, наприклад в Росії.

Так, перенесення робочих днів, вважають автори законопроекту, знижує трудову мотивацію, а також негативно впливає на можливість людини адаптуватися до робочого дня, що слідує за довгими вихідними.

 

Верховна Рада хоче заборонити перенесення робочих днів через свята. Чи підтримуєте ви це рішення?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...