Вітання з Днем Перемоги депутата Балаклійської міської ради Сергія Скрипника

Дорогі ветерани! Шановні балаклійці!

Від усієї душі дозвольте  привітати Вас із знаменним Днем   Перемоги! Величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму та прикладом  справжнього служіння своєму народу. Разом з радістю цього великого торжества, ми розділяємо і гіркий полин втрати, адже  за чотири роки війни наша країна заплатила  мільйонами життів своїх синів і дочок. Вічна слава всім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті, пішов із життя від ран, хвороб, голоду і негараздів.  
     У цей святковий день щиро вшануймо тих, хто виборовши  нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками, досі розділяє з нами радість земного життя.
 Зі святом Вас, дорогі  ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу!  Щиро дякуємо Вам  за ту самопожертву,  на яку Ви пішли заради нас! Бажаємо Вам міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих літ щасливого та мирного життя. Хай не болять Ваші рани, хай здоровими і щасливими ростуть Ваші онуки, хай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі  повняться достатком!
    Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

З повагою, депутат Балаклійської міської ради Сергій Скрипник.