Як користуватися паличками для їжі за 3 простих кроки

Ось наш простий посібник про те, як правильно користуватися паличками для їжі всього за 3 простих кроки. Вчіться у експертів з паличок для їжі. Інструкції.

Дотримуйтесь наших простих кроків, щоб їсти паличками для їжі, скористайтеся нашими практичними порадами, ознайомтеся з нашими покажчиками з етикету, і незабаром ви станете використовувати їх як професіонал.

Як тримати палички для їжі, коротке резюме:

 • Крок 1: Тримайте нижню паличку між великим та безіменним пальцями.
 • Крок 2: Потім візьміть верхню паличку між великим, вказівним та середнім пальцями.
 • Крок 3: Перемістіть верхню паличку.

Як використовувати палички для їжі:

 • Крок 1. Помістіть нижню паличку в поглиблення між великим та вказівним пальцями, а також збоку від кінчика безіменного пальця та натисніть великим пальцем на відкриту середину.
 • Крок 2. Тримайте верхню паличку як олівець. Злегка затисніть паличку між подушечкою великого пальця та між кінчиками вказівного та середнього пальців.
 • Крок 3. Перша паличка нерухома. Перемістіть верхню паличку для їжі, використовуючи її як щипці для захоплення шматочків їжі.

Практика використання паличок для їжі

Давайте потренуємось користуватися паличками для їжі, збираючи їжу. Почніть із простих продуктів, таких як курка, нарізана кубиками.

Помістіть кінчики паличок для їжі на кожну сторону шматочка їжі, рухайте рукою так, щоб нерухома (нижня) паличка злегка торкалася його, і обережно закривайте верхню паличку, поки у вас не буде достатньо захоплення, щоб підняти їжу.

Спочатку палички для їжі легко скручуються і перехрещуються, гублячи шматочок. Потренуйтеся збирати (і є!) легкі шматочки їжі.

Порада: щоб краще скручувати та схрещувати, потренуйтеся на складних круглих шматках їжі, таких як помідори чері або виноград. За короткий час ваша рука набуде спритності. Продовжуйте свої тренувальні пригоди з локшиною рамен.

Ще одна порада: до речі, ви їсте рис, використовуючи палички більше як совок, ніж захоплення. І майже у всіх східноазіатських ресторанах та культурах вважається нормальним та прийнятним підносити миску з рисом до рота. Тільки не робіть цього у Кореї.

Короткий посібник з етикету при використанні паличок для їжі

Ось кілька швидких порад про те, як правильно їсти паличками для їжі.

 • Чи не протикайте і не протикайте їжу паличками для їжі.
 • Не спрямовуйте свої палички на інших людей.
 • Не грайте зі своїми паличками для їжі та не використовуйте їх як барабанні палички.
 • Коли ви закінчите їсти, покладіть пару паличок для їжі на тарілку чи страву.
 • Не тріть одноразові палички один про одного, так як це означає, що вони дешеві.
 • Суші зазвичай їдять просто пальцями.

Порада: використовуйте обгортку від бамбукових паличок для їжі як підставку, склавши її в невеликий намет.

От і все! Тепер ви навчилися користуватися цими чудовими їдальнями, і, трохи попрактикувавшись, ви зможете використовувати їх як експерт. Повеселіться за наступною вечерею та продемонструйте свої нові навички!