Які можливості надає запис телефонних розмов

Сучасна віртуальна телефонія дає можливість записувати телефонні розмови, аналізувати їх за допомогою програми CRM та зберігати у «хмарі». Користувачі тепер можуть їх скопіювати для того, щоб поділитися з представниками команди. Запис можна завантажити на будь-який електронний пристрій, провести корекцію швидкості його відтворення та навіть перетелефонувати клієнтам, які зберігаються в «Історії дзвінків».

Надані можливості

Завдяки послузі, яка передбачає автоматичний запис телефонних розмов, керівники великих корпорацій або маленьких компаній мають змогу:

  • дізнаватися та аналізувати вимоги споживачів;

  • підвищити ефективність розмов співробітників з клієнтами;

  • використовувати записи розмов для навчання членів команди та вказування їм на переваги та недоліки спілкування з клієнтами;

  • зберігати інформацію про споживачів за допомогою прикладного програмного забезпечення CRM;

  • виявляти факти розголошення секретної інформації, шантажу або шахрайства;

  • визначати фактори, які слугують причинами відмов клієнтів від придбання товару або послуги.

У випадку виникнення проблем, запис телефонних розмов допоможе встановити правду та дізнатися, хто проявив некоректність або надав помилкову інформацію. Адже у конфліктах неправим може виступати як співробітник компанії, так і клієнт.

Також вибіркове прослуховування розмов допоможе керівнику зрозуміти рівень професіоналізму кожного члена своєї команди.

Принцип роботи послуги

У керівників компаній є можливість здійснювати запис дзвінків як в автоматичному, так і в ручному режимі, а також налаштовувати окремі номери телефонів. А доступ до прослуховування можна вмикати та вимикати безпосередньо під час розмови.

Завантаження, проведення аналізу та видалення інформації можливо здійснювати у своєму особистому кабінеті хмарної АТС. Доступ шифрується складним паролем, тому сторонні споживачі та шахраї не зможуть скористатися даними. У власника також є можливість пересилати повні записи або їхні конкретні уривки на e-mail.

В особистому кабінеті записи розмов зберігаються протягом терміну від 7 діб до року. Це заздалегідь уточнюється при оформленні договору та обиранні тарифного плану. Але спеціалісти наполягають на доцільності позначення терміну трьома місяцями. Адже цього часу достатньо для обробки інформації та збереження окремих файлів.

Законність послуги

Щоб здійснювати записи розмов на законних підставах, потрібно дотримуватися наступних правил:

  • не розголошувати результати розмов третім особам, які не брали участі у переговорах;

  • заздалегідь отримати від співробітника згоду на прослуховування та аналіз його розмов з клієнтами;

  • попередити клієнта про ведення запису розмови.

Власник компанії може в ручному режимі відключити запис під час спілкування співробітника з клієнтом або з іншим членом команди. Але при цьому він має можливість увімкнути опцію, яка забороняє подібне відключення іншим працівникам.