Як облаштувати сучасну вітальню

Девіз сучасного стилю — відкритий простір та багато повітря. Тому сучасна вітальня не повинна бути перевантажена громіздкими меблями з великою кількістю прикрас. Для цього напрямку характерні чіткі геометричні форми, які підкреслюють кімнату в цілому, гармонійно в неї вливаються та створюють єдиний простір. У тому приміщенні буде приємно не лише відпочивати у родинному колі, а й приймати гостей.

Сучасні меблі

Центральне місце в інтер’єрі вітальні в сучасному стилі займають наступні меблі.

Диван

Найголовнішим елементом вітальні, безперечно, є диван. Він повинен бути максимально функціональним, зручним та відповідати інтер’єру приміщення. В кімнату з нейтральними відтінками чудово впишеться яскравий диван, тоді як кольорову вітальню прикрасять меблі пастельних відтінків.

Класичний прямий диван без проблем впишеться в інтер’єр вітальні, оформленої в сучасному стилі. Якщо кімната невеликау, зверніть увагу на моделі Г-подібної форми. Вони дозволяють створити додаткове місце для сидіння, майже не займаючи зайвої площі.

Якщо вам до вподоби нестандартні варіанти, придивіться до острівних диванів, які відрізняються незвичайною формою, ефектним зовнішнім виглядом та зручною експлуатацією.

Крісла

Прикрасити вітальню в сучасному стилі допоможуть крісла оригінальної форми та забарвлення. Добре гармонують зі спокійною обстановкою гостьової кімнати гойдалки або вольтерівські крісла. У сучасному дизайні також можна використовувати крісла-мішки, які здатні повторювати форми людського тіла.

Якщо ви любите регулярно приймати у себе друзів та родичів, які можуть залишитися ночувати, придивіться до крісел-трансформерів. Вони відрізняються стильним дизайном, зручним механізмом розкладання та підвищеним рівнем комфорту.

Журнальний столик

Такі меблі функціональні та зручні. Між собою вони різняться матеріалом виготовлення, розміром та формою. Журнальні столики здатні доповнити дизайн приміщення, гармонійно поєднуючись із рештою предметів інтер’єру, упорядковувати простір вітальні.

При виборі журнального столика для сучасної вітальні рекомендується віддати перевагу простим моделям круглої або прямокутної форми, без зайвих декоративних елементів. Відмінно підійдуть скляний столик, модель із вигнутими ніжками або розкладний стіл-трансформер, за яким, у разі необхідності, може пообідати компанія з кількох людей.

Сучасна система освітлення

В гостьовій кімнаті освітлення є головним фактором при створенні затишної атмосфери. Для сучасної вітальні слід вибирати світильники, які відрізняються простими лініями, але цікавою формою. Це металеві, дерев’яні, скляні та навіть паперові освітлювальні прилади.

Сучасні люстри часом нагадують космічні об’єкти. До того як господарі увімкнуть світло, гостям буде складно здогадатися, що це світильник, а не декоративна прикраса.