Як обрати дезодорант?

Що таке дезодорант і навіщо він потрібен, знає навіть дитина. А ось, які вони бувають і чим відрізняються один від одного знають навіть не всі дорослі.

Сучасні дезодоранти мають два завдання – блокувати надмірне потовиділення і прибрати неприємний запах. Деякі дезодоранти здатні справлятися із цими двома завданнями одночасно. На їх вибір впливають стан вашої шкіри, кількість поту, що виділяється організмом, і навіть ваш спосіб життя. На сьогоднішній день косметологи пропонують нам їх безліч, як кажуть, на будь-який випадок у житті. При такому розмаїтті просто розгубитися, тому перш ніж вирушити за покупкою, потрібно розібратися, чим різні види дезодорантів відрізняються один від одного і який саме підійде для вас.

Спрей, стік чи гель?

Якщо ви схильні до підвищеного потовиділення і ваша шкіра не схильна до появи алергічних реакцій, спробуйте дезодорант у вигляді спрею. Але будьте готові до того, що він швидко скінчиться.

Більшу гіпоалергенність мають дезодоранти у вигляді стиків. Він також буде незамінним під час поїздки. Його легко розмістити у сумочці і можна не турбуватися, що він розсиплеться чи розіллється. Але такий дезодорант може залишити білі сліди на вашому одязі. До того ж, якщо ним користуватися постійно, він може пересушувати шкіру.

Дезодоруючий крем або гель підійде навіть володаркам дуже сухої та чутливої ​​шкіри, для яких не підходять інші засоби. Такий вид дезодоранту живитиме і захищатиме шкіру, але коштує він досить дорого.

Якщо ж ваша шкіра, навпаки, схильна до жирності, вам слід вибрати пудру, що дезодорує, або тальк. Вони добре вбирають піт і не залишають білих слідів на одязі. А для тих, хто має алергію на парфумерію, існує тальк без аромату.

Парфумований чи без запаху?

Для того, щоб не тільки позбутися запаху, а й зменшити потовиділення, косметологи розробили антиперспіранти. Вони здатні зменшити кількість поту, що виділяється в 2 рази. Однак солі, що входять до його складу, закупорюють пори і можуть призвести до подразнення шкіри і навіть до захворювання потових залоз. Тому користуватися таким дезодорантом не слід.

Парфумований дезодорант ідеально підійде для вас, якщо ви не страждаєте від рясного потовиділення та неприємного запаху. Він подарує вам легкий аромат, який на жаль, надовго з вами не залишиться.

Знайшовши надійний дезодорант, ви отримаєте не тільки приємний запах, а й упевненість у собі, що є незмінною запорукою успіху.

Вдалого вибору!