Як обрати зручну коляску для новонародженого?

Батькам, що чекають на появу першої дитини, дуже легко заплутатися у різноманітті дитячих товарів.

У цій статті розберемося, яких типів бувають дитячі коляски чіко, розглянемо їх опції та комплектацію.

Коляска-люлька

Найзручніша модель для новонароджених. Коляска призначена для дітей віком від 0 до 8 місяців. Її відрізняють:

  • чотири великих колеса,
  • шасі у вигляді букви Х,
  • люлька з твердим дном, капюшоном і ручкою.

Але ця коляска має цілий ряд недоліків. По-перше, ціна на таку модель занадто велика, зважаючи на досить невеликий термін експлуатації. По-друге, її маневреність занадто погана, що становить труднощі під час керування.

Універсальна коляска

На шасі з маленькими рухливими колесами спереду і великими ззаду кріпиться кілька модулів:

  1. Люлька. Призначена для немовлят віком від 0 до 6 місяців.
  2. Прогулянковий блок. Використовується з того часу, як дитина навчилася сидіти, і до 3 років.
  3. Транспортна система. В комплект окремого виду універсальних колясок Chicco входить автокрісло для дітей з народження.

Ця модель найбільш популярна на ринку дитячих товарів завдяки своїй економічності. Але перш ніж зробити вибір на її користь, спробуйте власноруч покерувати такою коляскою. Це потрібно для того, аби потім не виявилося, що з люлькою амортизація недостатня, а з прогулянковим блоком вона занадто габаритна.

Коляска-трансформер

Складна конструкція шасі дозволяє сформувати люльку шляхом розкладання прогулянкового блоку в основу для м’якої люльки або платформи під конверт для новонародженого. Також прогулянковий блок знімний.

Більшість моделей колясок-трансформерів з каталогу інтернет-магазину Аvtokrisla.com мають перекидну ручку. Така особливість є головною перевагою моделі разом з цілком демократичною ціною. Проте важити така коляска може від 13 до 25 кг, нею достатньо важко керувати, а м’яка люлька не зовсім комфортна для дитини.

Прогулянкова коляска

Ідеально підходить для подорожей з дитиною до 22 кг. Конструкція моделі дозволяє легко і швидко скласти коляску до вигляду тростини або невеликої сумки. Коляска має 4 маленькі колеса, що обертаються навколо своєї осі. З одного боку це забезпечує маневреність, з іншого – зменшує прохідність. Вона небагато важить, що робить її нестійкою та недостатньо безпечною.

Усі дитячі коляски розрізняються своїм технічним оснащенням, матеріалами та вартістю. Проте навіть найдорожча модель може не виконувати елементарних функцій, яких ви від неї очікуєте. Купуйте обрану модель тільки після того, як спробували власноруч нею покерувати.