Як перевірити фільтр пральної машини на предмет засмічення

Перш ніж перевіряти пральну машину або фільтр прально-сушильної машини на засмічення, завжди перевіряйте, що машина відключена від джерела живлення, щоб уникнути ризику заподіяння шкоди.

  1. Знайдіть кришку фільтра, на більшості пральних машин вона розташована в нижній частині передньої частини машини ліворуч або праворуч за клапаном. Якщо ваше запитання не є очевидним, зверніться до посібника користувача для вашої машини або зверніться за допомогою до фахівця.
  2. Після виявлення помістіть великий пляжний рушник або тацю (зазвичай підійде деко) під фільтр, щоб зібрати воду.
  3. Фільтр є гвинтовим механізмом, який для від’єднання обертається проти годинникової стрілки. Повільно поверніть його проти годинникової стрілки. Будьте готові до витікання води, оскільки вона знаходиться нижче за рівень води в барабані.
  4. Як тільки ви переконаєтесь, що вся вода була видалена з фільтра, ви можете продовжувати повертати фільтр і з невеликим зусиллям витягати його. Якщо ви знаходитесь в районі з твердою водою, на ньому може утворитися вапняний наліт, тому для його видалення може знадобитися похитування.
  5. Будь-яке сміття, виявлене у фільтрі, необхідно видалити, але також перевірте сам корпус фільтра на наявність сміття.
  6. Вставте фільтр назад у його корпус (деякі фільтри мають настановні виступи, які мають бути вирівняні, щоб його можна було знову вставити, тепер зробіть це, повернувши його за годинниковою стрілкою, переконайтеся, що різьблення не перетинається, інакше станеться витік.

УВАГА: при спробі зняти фільтр, якщо він стає жорстким або не може легко висуватися, зверніться за професійною допомогою, оскільки можливе сильне засмічення, яке потребує розбирання насоса.

Якщо у вас, як і раніше, виникають проблеми з пральною машиною/прально-сушильною машиною, обов’язково зв’яжіться з найближчою майстернею. Деякі ремонтні роботи мають виконуватися навченим фахівцем.