Як перевірити номер телефону? Де шукати курси тестувальника?

Як перевірити номер телефону? Де шукати курси тестувальника?

В епоху загальної комп’ютеризації та засилля соцмереж вичислити людину за номером телефону може навіть школяр, який днями сидить за гаджетами. Досвічені мисливці за особистими даними діють швидко й успішно. Результатом вкраденої інформації може стати порожній рахунок чи ще якась неприємність. Щоб до цього не дійшло, прислухайтеся до наших порад  щодо захисту особистих даних.

Що дає зловмисникам номер телефону і як захистити свої дані?

Вихопивши номер телефону в держреєстрі, онлайн-банкінгу чи на одному з сайтів оголошень, шахраї легко дізнаються ім’я власника. Вони заходять у Viber, WhatsApp або Telegram, за номером знаходять профіль людини, її прізвище та ім’я. Потім йдуть у  Facbook та Instagram і отримують ще більше інформації. Активні дописувачі діляться з друзями, де вони відпочивають, працюють, подорожують. Ці дані дозволяють вирахувати адресу проживання та рівень доходу власника телефону.

Перевірити номер телефону можна й на OLX, Auto Ria, Flatfy. Тут люди прив’язують оголошення до конкретного телефону, що не є вдалим рішенням. Для захисту своїх даних, щоб шахраї не скористались доступною інформацією, радимо:

  • не вказувати у месенджерах справжнє ім’я та прізвище;
  • налаштовувати профіль так, щоб його бачили лише друзі;
  • не викладати фото в публічний доступ;
  • у налаштуваннях конфіденційності Telegram забороняти показ номера телефону стороннім;
  • не створювати кодове слово для банку, використовуючи ім’я кота чи собаки;
  • приховувати дату народження у Facebook;
  • замальовувати номер на авто, коли викладаєте фото.

Останнє застереження може вберегти вас від шантажу після ДТП.

Де знайти хороші курси тестувальників ПЗ?

Професія тестувальників програмного забезпечення сьогодні дуже популярна, крім того, вона гарно оплачується. Таку спеціальність можна отримати на курсах. Добре, якщо майбутній слухач має навички програмування. Поглиблених знань щодо розробки програмного забезпечення ця спеціальність не вимагає. Головне завдання фахівців – знаходити в програмах та застосунках помилки й звітувати про них розробникам.

На різних освітніх майданчиках представлені платні й безкоштовні курси тестувальника. Рекомендуємо розглянути варіанти на платформі courses.thedev.io. Тут ви знайдете понад 30 спеціалізованих курсів. Спеціалісти рекомендують скористатися такими:

  • Coursera – Введення у тестування програмного забезпечення
  • Point School – Перший онлайн-інститут тестувальників
  • Udemy – ручне тестування програмного забезпечення за допомогою інструмента для створення звітів про помилки ALM/QC.

Програми курсів розраховані на отримання фаху інженера з тестування програмного забезпечення.