Як підготуватися до подорожі: поради новачкам

Люди, які рідко подорожують самостійно, ставляться до таких подорожей з певними побоюваннями. Вони не впевнені, де саме можна купити квиток на поїзд і що саме слід взяти з собою в дорогу. Якщо ви теж відноситеся до тих людей, для яких самостійні подорожі є кроком в невідоме, то вам однозначно стануть у нагоді наступні поради.

Виберіть напрямок та зберіть інформацію

Обов’язково визначіться для себе, який саме вид відпочинку вам підходить найбільше. Комусь подобається пляжний відпочинок, а комусь екскурсійний. А є ті, які прагнуть виключно екстриму. Наступним кроком оберіть напрямок. І вже після цього можна буде придбати квиток на потяг або літак.

Прорахуйте вартість

Деякі люди вважають, що будь-які подорожі — це дуже дорого. Але насправді не обов’язково харчуватися в ресторанах, адже завжди можна купувати овочі на місцевому базарчику. А замість відвідування нічних клубів ви можете гуляти парками та красивими вуличками. І це зовсім нічого не коштуватиме вам. Кожен сам вибирає для себе, який саме відпочинок йому до душі. За бажання ви можете комбінувати різні складові вашої подорожі, відмовляючись від одних витрат на користь інших. З часом ви здобудете відповідний досвід самостійних подорожей. Він допоможе вам більш яскраво проводити свій час, при цьому ваші витрати на відпочинок суттєво зменшаться.

Оберіть житло

Варіантів, де знайти житло під час подорожі, безліч. Наприклад, ви можете забронювати готель чи апартаменти через інтернет. Або шукати їх вже особисто після приїзду. Другий варіант більш непередбачуваний, але іноді дозволяє суттєво зекономити. Якщо ви не впевнені, що впораєтесь з пошуком житла самостійно, то зверніться за допомогою до місцевих рієлторів.

Не забувайте також про хостели, які обходяться на порядок дешевше традиційних готелів. Окрім того, в хостелах зазвичай можна познайомитися з іншими мандрівниками та набратися від них корисного досвіду.

А деякі люди мандрують взагалі з палаткою. Іноді вони зупиняються на платних кемпінгах, які можуть похвалитися душовими кімнатами та місцями для приготування їжі. А іноді просто розкладають свою палатку на природі за межами населених пунктів. А часом і посеред місцевих парків, якщо правилами таке не заборонене. 

Подумайте, де ви будете харчуватися

Найкращим рішенням при виборі місць для харчування буде поспостерігати за місцевими жителями. Зазвичай вечеряти вони йдуть в недорогі ресторани та кафе, які мають гарну репутацію. Якщо ви не впевнені, що зможете правильно обрати заклад чи просто не бажаєте витрачати зайві гроші, то просто зайдіть в супермаркет та придбайте у ньому ту їжу, яку зазвичай купуєте і вдома.

Що взяти з собою?

У більшості випадків немає сенсу везти з собою багато речей. Адже більшість дрібниць ви завжди можете придбати і на місці. Проте у вас з собою обов’язково має бути наступне:

  • документи,
  • зарядні пристрої до тої техніки, якою ви користуєтеся в дорозі,
  • основні медикаменти, 
  • якісне і зручне взуття.

Заздалегідь закачайте собі на телефон всі необхідні вам у подорожі путівники і карти.

Подорожі — це набагато більше, ніж просто відпочинок. Це можливість відкрити і краще пізнати самого себе, розширити свій світогляд, побачити світ геть іншим, ніж він видавася до цього. Тому якщо ви вагаєтеся, чи їхати вам у наступну подорож, не вагайтеся. А сміливо їдьте.