Як швидко вивчити англійську мову

Єдиного секрету, як швидко вивчити англійську мову не існує. Але цей процес можна значно прискорити і всього за пів року нарешті заговорити на іноземній мові. Розповімо про декілька способів це зробити.

Навчання з викладачем

Цей спосіб можна назвати не лише швидким, а ще й ефективним. Наприклад, якщо учень буде невірно вимовляти слово, вчитель зможе його вчасно поправити. Також, викладач зможе доступно пояснити різницю між Past Continuous чи Present Perfect, або інші складні для учня речі. Займатися з викладачем можна особисто, або відвідуючи курси англійської мови.

Існують україномовні та англомовні викладачі. Україномовного вчителя варто обирати тим, хто вчить іноземну мову з нуля. Для учнів, які вже опанували певні ази, можна скористатися послугами англомовного викладача.

Навчання онлайн

Багато людей відмовляється від вивчення іноземної мови через те, що їм треба далеко їхати. Тому вони обирають онлайн курси. Це дуже зручно, адже займатися можна в любому зручному місці, достатньо лише обрати підходящий для цього час. Зазвичай програми таких курсів не відрізняються від навчання на офлайн курсах. А постійне спілкування з викладачем зробить процес більш цікавим та дієвим.

Читання англомовних матеріалів

Це дозволить не лише швидше опанувати іноземну мову, а ще й розширить кругозір. Що читати, кожен може обрати самостійно, в залежності від власних вподобань. Це можуть бути газети, журнали, художня література.

Якщо є сумніви відносно рівня обраної літератури чи є побоювання, що прочитане буде незрозумілим, можна обрати в інтернеті спеціалізовані книжки, що відповідають конкретному рівню знань. Щоб мати можливість миттєво перекласти незрозуміле слово, в браузері потрібно встановити перекладач з розширеним функціоналом.

Замість читання літератури можна обрати перегляд англомовного контенту в інтернеті чи прослуховування підкастів. Це можна робити навіть на дорозі на роботу. Спочатку таке заняття може здатися занадто складним. Але вже через декілька днів розмовна англійська вже буде легко сприйматися.

Спілкування з носієм мови

Навіть ті, хто пройшов курс навчання англійської мови з перекладачем, можуть стикнутися з труднощами під час спілкування з носієм мови. Знайти його зовсім не складно, як це може здаватися на перший погляд. Зробити це можна в інтернеті або відправившись у подорож до будь-якої англомовної країни (Англія, США, Нова Зеландія, тощо).