Як вибрати ідеальний ноутбук для навчання?

Друзі пізнаються в біді. Найімовірніше, у вас буде багато друзів. У цьому привабливість студентського життя. Але є один друг, з яким проводиш набагато більше часу, ніж з іншими. Ваш нерозлучний друг – ноутбук. Незалежно від того, є він у вас чи ні, рано чи пізно настане час придбати новий комп’ютер.

Поради щодо вибору ідеального ноутбука

Серед всіх комп’ютерів, які у вас є, ноутбук закладає міцну основу вашого професійного життя. Для студента ноутбук – це як Рукавичка Нескінченності для Месників у всесвіті Marvell. Це інструмент, який впливає на все. Це змінює все. Без ноутбука взагалі не можна вчитися! Без гарного ноутбука ви не зможете працювати ефективно.

Ідеальний ноутбук також важливий для студента, як гвинтівка для морського піхотинця. Без вашого ідеального ноутбука ви марні. Без вас ваш бездоганний ноутбук. Сузір’я порад, наведених нижче, допоможе вам орієнтуватися у величезному світі ноутбуків і орієнтуватися на той, який слухняно служитиме вам довгі роки.

1. Дилема ноутбука: або червона пігулка потужності, або синя пігулка розміру

Дилема є нерозв’язне рівняння з однієї простої причини. Це закони фізики. У вас може бути громіздка, але надпотужна машина, або тонка, але помірно потужна. Немає можливості знайти обхідний шлях. Йде або так, або інакше. Ви можете мати відносно потужне апаратне забезпечення відносно тонкого корпусу. Але це буде коштувати вам цілий стан. В якості альтернативи ви можете витратити цю суму грошей на більш громіздкий ноутбук, що має величезну потужність у світі громіздких комп’ютерів. Як бачите, це проблема. Що ви оберете, залежить від вашого бюджету та потреб.

2. Графічний дизайн, монтаж відео, програмування, архітектура та інші галузі навчання, що потребують апаратного забезпечення

Якщо ви вивчаєте графічний дизайн, архітектуру, програмування або будь-яку іншу область, яка потребує потужного обладнання, вибирайте лише потужне обладнання. Вам знадобиться не менше 15,6-дюймовий екран, не менше 2 ТБ пам’яті (краще SSD або HDD+SSD), топова відеокарта (лінійки NVIDIA GeForce RTX або GTX), не менше 16 гігабайт або Оперативна пам’ять (32 завжди краще) і хоча б Intel Core i9. Це була б страшенно дорога машина. Але вірте чи ні, це того варте. Ви вкладаєте значні кошти зараз, щоб отримати апаратну потужність, яка забезпечить вам високу продуктивність протягом щонайменше 3-5 років.

3. Фінанси, економіка, медицина, соціальні науки та інші нетехнічні галузі навчання

Студенти, які не є інженерами, можуть зітхнути з полегшенням. Якщо ви це читаєте, то вам не потрібні потужні GPU і CPU для роботи над вашими проектами. Вам потрібний легкий, тонкий ноутбук із помірною потужністю. Він повинен бути достатньо потужним, щоб ви могли переглядати веб-сторінки та одночасно запускати безліч програм. Ви повинні застосувати такі фільтри характеристик обладнання:

  • 8+ гігабайт оперативної пам’яті;
  • розмір екрану 13,3+;
  • тип сховища SSD;
  • 250 ГБ+ об’єм пам’яті.

Ви можете залишити інші фільтри, орієнтовані на харчування, такі як графічні карти або ЦП, незадіяними.

Ми рекомендуємо розглянути два конкретні вибори. Один бюджетніший, інший відноситься до преміум-класу.

  • Бюджетний HP Pavilion x360. Він обертається на 360 градусів і трансформується у планшет. Апаратне забезпечення має достатню потужність, щоб підтримувати роботу багатьох додатків одночасно, не впливаючи на продуктивність. Продуктивність висока як для бюджетного ноутбука.
  • Преміум – MacBook Pro 13.3. Якщо ви цінуєте вишуканість, ноутбуки Apple – ваш вибір. Цей медіатор має найдовшу батарею у своєму класі — до 20 годин. 8-ядерний процесор дозволить вам вийти далеко за межі ваших звичайних завдань. Ця машина пропонує на сьогоднішній день найкраще співвідношення продуктивності та розміру.

Громіздкий чи тонкий, потужний чи елегантно тонкий

Це залежить від того, які завдання вам належить виконати. Вам потрібно буде вибрати ноутбук, виходячи із середнього енергоспоживання ваших навчальних проектів, як безпечну покупку. Студенти-інженери не зможуть впоратися із завданням, якщо їхньому ноутбуку не вистачає потужності. Зрештою, вам доведеться обміняти його на модель, яка має достатню потужність для виконання цієї роботи. Для студентів, які не є інженерами, потужність апаратного забезпечення не має великого значення. Їм можуть підійти компактні тонкі моделі, у тому числі трансформовані в планшет. Завдання визначають ноутбук.