Як вибрати мультиметр для дому

В оселі домашнього майстра завжди можна знайти невеличкий зручний інструмент для вимірювання електричного току, який допомагає швидко знайти несправність у мережі або в електроприладах. Мультиметр для домашніх вимірювань користується великим попитом серед різних верств населення завдяки простому налаштуванню й точним даним.

Що вимірюють мультиметром

Електричний прилад має вигляд компактної коробки прямокутної форми з цифровим або стрілковим монітором. Оснащений спеціальною шкалою, парою щупів та має захист від ураження струмом. За його допомогою можна вимірювати наступні величини:

  • напругу в електромережі, постійну та змінну;
  • опір;
  • ємність конденсаторів;
  • провідність електричних кіл.

Мультиметр дозволяє швидко визначити робочий стан будь-яких електроприладів, перевірити ємність акумуляторів та батарейок, цілісність проводки, блоків живлення й зарядних пристроїв. Знайти розрив у електричній мережі можна за декілька хвилин. Його використовують у різних сферах побуту – від перевірки лампочок до ремонту телевізорів.

https://motonoob.ru/wp-content/uploads/2019/12/universalnyj-multimetr.jpg

Як вибрати надійний мультиметр для дому

Перед тим, як купити вимірювальний прилад, треба уважно ознайомитись з його характеристиками та інструкцією. Різні моделі мультиметрів можуть відрізнятися розмірами, функціональністю, додатковими комплектуючими та способами вимірювання. Слід орієнтуватися на наступні критерії вибору:

  • Область визначення. Де будуть використовуватися мультиметри, які параметри будуть фіксуватися, яка потрібна точність результатів. Діапазон домашніх вимірювальних приладів не відрізняється широкою амплітудою, але її достатньо для побутових потреб.
  • Зручність використання та надійність. Завдяки невеличким розмірам та маленькій вазі він легко уміщується у руці або кишені, його зручно переносити та усюди брати з собою. Звертайте увагу на міцність та цілісність корпусу, легкість повороту ручки, кнопковий варіант вибору шкали.
  • Назва бренду виробника. Щоб купити безпечний та функціональний вимірювальний пристрій, слід обирати серед перевірених марок. Серед найпопулярніших експерти називають моделі UNI-T, які відрізняються високою ефективністю та простим використанням, Trisco з професійною шкалою, Vorel за демократичною ціною, Intertool, Hantek.
  • Наявність додаткових можливостей. Деякі пристрої мають захист в умовах роботи з низьковольтовими мережами електричних вузлів, локальних або розташованих на вулиці. Для домашнього використання підійдуть пристрої класу CAT II, CAT III. Додаткові функції (утримання даних, скидання, безконтактна індикація, світлові чи звукові маячки) розширюють діапазон використання та роблять роботу з мультиметрами безпечною.
  • Ціна виробів може суттєво різнитися й залежить від марки, кількості опцій, наявності дисплею та інше.

Великий вибір мультиметрів різної модифікації за вигідною ціною представлено в інтернет-магазині RadioShop. За багаторічний досвід продажів магазин здобув прихильність покупців за гарантовану якість пристроїв, доступну ціну, велике розмаїття приладів та комплектуючих до них. Освічені консультанти допоможуть вибрати необхідну модель, розкажуть про її особливості та як нею користуватися, заповнять заявку на придбання. Інтернет-магазин радіотехніки RadioShop є одним із найбільших в Україні, надає перевагу якісним товарам відомих брендів, має спеціальні програми по оплаті.