Як вибрати штори у спальню

Штори у спальні – не лише красива деталь інтер’єру, яка обрамлює ваше вікно й надає кімнаті завершеного вигляду. Це ще й надійний захисник міцності вашого сну, який не пропускає у кімнату перших сонячних променів і дає вам змогу довше поніжитися в ліжку. Тому до вибору штор треба ставитися відповідально і прискіпливо, а купити штори в спальню в Україні вже після того, як усе ретельно продумаєте і виміряєте.

Вибираючи ідеальні штори для своєї спальні, пам’ятайте про загальне відчуття вашої кімнати. Чи хотіли б ви, щоб вони були центральною деталлю або просто тлом? Якщо ви шукаєте ексклюзивний варіант, який стане родзинкою кімнати, обирайте штори в спальню на замовлення та опишіть дизайнерам штори своєї мрії, а вони втілять цю мрію в реальність.

Поради, як обрати

Вибираючи штору для спальні, спершу варто подумати над кількома важливими моментами:

  • Конфіденційність. Особливо якщо ви живете на перших поверхах або маєте сусідські вікна, розташовані навпроти. Тож штори мають щільно затуляти вікно, щоб у вечірній час ніхто не зміг завадити вашому відпочинку.

  • Атмосфера. Визначтеся, що ви більше любите – сонячне світло чи тінь. Якщо бажаєте, щоб у спальні було багато світла – обирайте тонку й легку тканину для штор, якщо прагнете створити інтимну напівтемряву – придивіться до варіантів із цупкого й масивного матеріалу, можливо, навіть із підкладкою.

  • Дизайн. Колір і малюнок не мають дисонувати з дизайном та декором вашої спальні. Цікавим рішенням буде обрати покривало та подушки для ліжка з тієї самої тканини або з подібним принтом, що й на шторах.

  • Догляд. Деякі штори з дорогих тканин передбачають тільки догляд у хімчистці, тому врахуйте цей момент, якщо не матимете змоги забезпечити таке прання.

  • Мода. Так, мода на штори теж є. Якщо у всіх ваших друзів у спальні висять штори з китицями й позолотою, вони ці штори можуть вважати модними, та це зовсім не означає, що ви маєте почепити такі самі у своїй спальні в стилі мінімалізму.

  • Розмір. Ретельно виміряйте увесь простір, який мають закривати штори, вони мусять щільно прилягати, не бути надто короткими та не лежати великими складками на підлозі.

  • Колір. Колір штори для вашої спальні має залежати від її загального інтер’єру. Якщо ваші стіни, постіль або інші предмети в кімнаті мають яскравий колір, краще вибрати штору з нейтральним тоном. Працює і навпаки – якщо стіни та предмети мають нейтральний відтінок, почепіть штору яскравого кольору. Досягти стильного монохроматичного вигляду кімнати можна, підібрати штори такого самого кольору, як стіни, але на тон темніші. Наприклад, якщо стіни абрикосового відтінку, беріть штори із тьмяним помаранчевим кольором. Якщо у вашій кімнаті все біле, колір штори також має бути у світлих відтінках..

У салонах “Ваш Інтер’єр” представлено широку лінійку найрізноманітніших видів штор для будь-якого стилю спальні, а професійні консультанти допоможуть вам підібрати унікальні штори на замовлення, які ідеально пасуватимуть вашій кімнаті.