Як відправити посилку за кордон?

У когось закордоном наразі перебувають рідні, у когось — друзі. Ситуації, коли треба відправити посилку за кордон, можуть бути різноманітними. Проте всі вони варті того, щоб заздалегідь розібратися у тому, як найзручніше та найвигідніше таку пересилку здійснити. Варіантів є декілька. І один з найбільш перевірених та комфортних полягає у тому, щоб скористатися послугами компанії Meest.

Особливості міжнародної доставки

Серед усіх поштово-логістичних компаній, які працюють з доставкою міжнародних вантажів, лише компанія Meest може похвалитися тим, що представлена на відповідному ринку вже понад 30 років. Серед основних переваг, які вона готова запропонувати своїм клієнтам, варто назвати наступні:

  • регулярне здійснення доставок у понад 40 інших країн, розташованих у різних куточках світу;
  • для відправлення посилки можна як прийти у відділення, так і викликати кур’єра додому;
  • за посилкою можна зручно стежити на всіх етапах її шляху;
  • швидка доставка;
  • вигідні тарифи.

Саме тому плюси від користування саме цим сервісом є очевидними та беззаперечними.

Яка процедура відправки посилки за кордон?

Якщо ви вирішили відправити посилку, отримувач якої перебуває за межами України, то послідовність ваших дій має бути наступною:

  • Ви приходите у відділення, де співробітник компанії перевіряє ваше відправлення.
  • Далі вам необхідно заповнити всі супровідні документи. Якщо ви не знаєте, як правильно це зробити, то не переживайте. Співробітники компанії з готовністю допоможуть вам у цьому.
  • Наступним кроком ви оплачуєте посилку. 

Після цього починається шлях вашого відправлення до отримувача. Обов’язково зверніть увагу на те, щоб ваша посилка за своїми габаритами та вагою відповідала вимогам, вказаним на сайті компанії. 

Також варто заздалегідь ознайомитися з переліком товарів, заборонених до пересилання, та основними вимогами до зовнішнього вигляду упаковки.

При заповненні супровідних документів вам необхідно буде вказати оціночну вартість вашого відправлення. Це означає, що саме на таку суму посилка і буде застрахована. Страхується вона від усіх тих ризиків, які можуть трапитися при її транспортуванні. Адже хоч і вкрай рідко, але бувають випадки, коли відправлення пошкоджується. 

На сьогоднішній день завдяки бездоганній роботі таких поштово-логістичних компаній, як Meest, відправити посилку за кордон стало так саме легко, як і надіслати її у сусіднє місто. Такий якісний і швидкий сервіс дає нам змогу постійно підтримувати зв’язок з близькими та рідними людьми. А саме це і є найголовнішим у житті.