Як замінити лампочки в кухонній витяжці

Коли лампи перегорають у витяжці, також званої кухонною витяжкою, це може бути дуже неприємно. Мало того, що це впливає на вашу видимість під час приготування їжі (що саме по собі може створити загрозу безпеці), часто часто буває важко замінити лампочки на витяжці.

Насправді це не повинно бути складніше, ніж замінити лампочку у вашому будинку.

Чому перестає працювати підсвічування витяжки?

На додаток до всіх причин, з яких звичайні побутові лампочки можуть вийти з ладу, лампочки для витяжок також набагато сприйнятливіші до вологи, що потрапляє всередину і викликає пошкодження.

Лампи витяжки також не повинні використовуватися протягом тривалого часу і можуть сильно нагріватися при тривалому використанні (про що ви дізнаєтеся, якщо доторкалися до них). Коли вони стають занадто гарячими, нитка розжарювання може порватися або вийде з ладу проводка, що призведе до того, що лампочка стане марною.

Якщо ви помітили, що лампочки у витяжці вийшли з ладу, виконайте такі дії, щоб замінити їх новими.

Заміна лампочки у витяжці

Вибір лампи

Переконайтеся, що ви купуєте правильний тип лампи, найбільш поширеними є лампи свічкового типу для старих витяжок та 12-вольтові галогенні лампи для нових витяжок.

Якщо це галогенна лампа, вам потрібно вибрати правильну напругу та потужність, які може бути дуже важко визначити по крихітній лампі.

  • Свічка.
  • Галогенна лампа.

Примірка

Перш ніж приступити до роботи, дуже важливо відключити живлення пристрою від мережі. Це гарантує, що через прилад не проходитиме електрика, і усуне можливість ураження електричним струмом.

По-друге, якщо ви недавно використовували прилад, зачекайте, поки він повністю охолоне.

Щоб замінити лампочки витяжки:

  1. Зніміть жироуловлювальні фільтри, щоб отримати доступ до лампочок (пропустіть цей крок, якщо кришка лампочки не прихована за кришками фільтрів на вашій моделі).
  2. Зніміть кришку лампи над лампочками, від’єднавши їх з обох боків (або відгвинтіть їх, якщо на вашій моделі є гвинти).
  3. Акуратно витягніть стару лампочку.
  4. Вкрутіть/вставте нову лампочку.
  5. Клацніть (або пригвинтіть) кришку лампи назад.

Так просто!