Як заощадити при переїзді – керівництво 2022 року

Переїзд – одна із найбільших статей витрат, з якими люди стикаються у своєму житті. Це може бути як фізично, так і морально стомлюючим, і якщо ви один із тих людей, які вважають переїзд дорогим і виснажливим, є способи заощадити гроші при переїзді на нове місце.

Ось кілька порад, як заощадити при переїзді:

1. Створіть бюджет

Якщо ви хочете заощадити під час переїзду, вам слід подумати про те, щоб скласти бюджет і дотримуватися його. Проте при складанні бюджету слід пам’ятати про деякі речі, які допоможуть вам заощадити гроші.

Наприклад, перше, що вам потрібно зробити під час планування бюджету, – це точно знати, що ви перевозите. Це допоможе вам залишатися у межах вашого бюджету. Коли у вас є необхідна інформація, ви можете встановити рамки часу, коли ви хочете почати складати бюджет. Переконайтеся, що у вас є кілька днів, щоб відкласти це. Знаючи це, ви зможете обчислити, скільки вам знадобиться, щоб переміститися з одного місця до іншого.

Після того, як ви розрахували бюджет і точно знаєте скільки грошей вам знадобиться для перевезення, ви можете почати організовуватися. Це включає складання списку всіх ваших речей. Це можуть бути меблі, електроніка, прикраси, одяг та багато іншого. Зробивши це, ви зможете переїхати, не переймаючись перевищенням бюджету.

2. Продавайте зайве

Якщо ви плануєте переїхати з дому, але у вас недостатньо грошей для переїзду, то вам має бути цікаво, як продати зайві речі, щоб заощадити готівку. Є багато речей, яких ви, можливо, захочете позбутися, і єдиний спосіб позбавитися цих предметів — продати їх, щоб ви могли повернути гроші, вкладені в їхню покупку.

Наприклад, ви можете продавати зайві речі в секонд-хенд. Ці магазини зазвичай пропонують чудові знижки на речі, які викидають люди, які бажають продати. Поки предмети перебувають у хорошому робочому стані, вони, не вагаючись, куплять ваші речі, а ви, у свою чергу, заробите трохи грошей. Крім того, ще одним найкращим місцем для продажу зайвих речей є Інтернет. Інтернет має безліч веб-сайтів, які пропонують послуги, які допоможуть вам позбутися речей, які вам більше не потрібні, і при цьому заробити трохи грошей.

Що добре у продажу зайвих речей під час переїзду, то це не просто заробіток на їхньому продажу. Але ви також можете заощадити трохи грошей на потенційних витратах на доставку через меншу кількість коробок, які потрібно доставити до нового будинку.

3. Найміть професійних вантажників

Є багато причин, через які люди наймають професійних вантажників, у тому числі економія грошей. Отже, якщо ви хочете зберегти трохи грошей у своїй кишені, то вам слід скористатися послугами надійної транспортної компанії для вашого переїзду.

  • Наприклад, професійні вантажники набагато більшою ймовірністю прибудуть до вас додому одночасно, тому вам не доведеться чекати, поки всі інші підуть. Вони також з більшою ймовірністю будуть застраховані, ніж ви, тому це ще один фактор економії. Вони також пропонують безкоштовну оцінку того, скільки вам обійдеться переїзд, так що це ще один хороший спосіб отримати дешеву оцінку і заощадити гроші.
  • Крім того, ви можете заощадити гроші, найнявши професійних вантажників, які подбають про упаковку та розпакування. Якщо ви робите це самостійно, це може зайняти багато часу і спантеличити, і може бути дуже складно переконатися, що все знаходиться в найкращому стані, коли прибудуть вантажники. Професійні вантажники звикли виконувати всі ці завдання, тому вони повинні бути в змозі акуратно та безпечно запакувати ваші речі. Вам також не доведеться турбуватися про те, що вам доведеться залишити частину своїх меблів, якщо ви переїдете в інше місце, тому що більшість професійних вантажників зроблять це за вас. Отже, якщо ви хочете заощадити на переїзді, найміть професійних вантажників, які допоможуть вам.

4. Попросіть безкоштовні коробки для переїзду

Більшість людей знають, що це гарна ідея, якщо ви намагаєтеся заощадити гроші під час переїзду. Однак іноді буває дуже складно знайти місце, де можна взяти кілька ящиків безкоштовно. На щастя, є кілька способів отримати безкоштовні коробки, не платячи за них. Ось три способи, які ви можете використати.

  • По-перше, ви можете запитати у місцевій газеті, чи є у них ящики для пожертвувань. Вони можуть мати старі коробки, які можна використовувати для ваших речей. Однак, якщо ви не знайдете їх у такий спосіб, ви завжди можете орендувати ящики. Хоча вам все одно доведеться витратити трохи грошей при оренді, це може бути варіантом економії грошей, тому що орендна плата за ящики для переїзду дешевша, ніж купівля нових.
  • По-друге, ви можете попросити своїх друзів, які недавно переїхали, дізнатися, чи можуть вони дати вам безкоштовні коробки. Друзі, можливо, не зможуть дати вам точну кількість, на яку ви очікуєте, але, принаймні, вони можуть дати вам деяку кількість, яку можна використовувати для ваших потреб упаковки.
  • По-третє, ви можете відвідати прилеглі продуктові магазини і запитати, чи можна забрати їх старі коробки. Якщо безкоштовно не віддають, спробуйте домовитися, запропонувавши купити за подібною ціною.

5. Використовуйте те, що у вас є, як пакувальні матеріали

Якщо ви бажаєте заощадити на переїзді, вам не обов’язково купувати нові пакувальні матеріали для ваших речей. Натомість ви можете оглянути свій будинок і перевірити, що можна використовувати для безпечного та ефективного пакування всіх ваших речей. Наприклад, якщо у вашій шафі є невикористані ковдри та простирадла, ви можете використовувати їх для пакування крихких предметів. Через це зрозуміло, що завжди можна заощадити під час переїзду.

Висновок

Насправді переїзд не обов’язково повинен бути дорогим, якщо ви слідуватимете порадам з переїзду, згаданим вище. Тим не менш, найкращий спосіб заощадити гроші під час переїзду – заздалегідь спланувати, що вам потрібно зробити, щоб зробити переїзд максимально гладким. Вчиняючи таким чином, ви заощадите більше та переїдете без стресу.