Як збільшити ріст за 1 тиждень ~ Підтверджено дослідженнями

Згідно з опитуванням, проведеним з приводу ідеального зростання українських жінок, більшість людей вважають, що ідеальне зростання для жінок — від 1,6 метра. Багато хто також вважає, що ідеальне зростання жінки має становити від 1,75 метра.

Згідно з дослідженнями, дівчатка переживають період статевого дозрівання віком від 8 до 13 років. У них спостерігається максимальне зростання тіла до того, як вони досягають статевої зрілості. Згідно з дослідженнями зростання жінок зазвичай перестає збільшуватися до 16 років. Однак ваше зростання може збільшуватися навіть у дорослому віці.

Як збільшити ріст за 1 тиждень? – Це взагалі можливе?

Зазвичай, зростання жінок перестає збільшуватися після досягнення статевої зрілості. Вони можуть ще набрати зростання до 18 років. Тим не менш, дуже складно збільшити зростання, коли вам виповниться 20 років.

Ще складніше збільшити зростання за один тиждень. Ви можете спробувати різні способи, такі як фізичні вправи, вживання поживної їжі та повноцінний сон. Однак ці методи не гарантують збільшення висоти. Якщо ви хочете здаватися вище, ви можете попрацювати над поставою та зміцнити м’язи кори.

Способи збільшити ріст за один тиждень

Ось деякі з найбільш поширених способів спробувати збільшити своє зростання:

1. Вправа

Згідно з дослідженнями, кістки пристосовуються до механічних навантажень і стають міцнішими. Вправи, такі як розтяжка, підвішування, їзда на велосипеді та плавання можуть допомогти збільшити зростання дітей. Проте незрозуміло, чи можуть фізичні вправи збільшити зростання дорослих.

2. Спіть 7-8 годин

Неправильний сон може уповільнити обмін речовин в організмі та обмежити зростання. Недостатньо досліджень, які припускають, що нестача сну може сповільнити зростання. Проте, за даними Гарвардської школи охорони здоров’я, позбавлення сну може вплинути на здоров’я мозку. Це може перешкоджати загальному фізичному зростанню. Тому якщо ви хочете збільшити свій зріст, ви повинні добре висипатися.

3. Поліпшити поставу

У дорослому віці важко збільшити зростання. Тим не менш, ви можете спробувати деякі речі, які допоможуть вам здаватися вище. Одним з таких способів є покращення постави. Сутулість може зробити вас низькорослим. Таким чином, ви повинні практикувати правильну поставу, щоб здаватися високим.

4. Дотримуйтесь збалансованої дієти

Згідно з дослідженнями, одним із найкращих способів прискорити зростання є правильне харчування. Для збільшення зростання необхідно споживати їжу, багату кальцієм, білком та клітковиною. Інше дослідження передбачає, що адекватне харчування необхідне фізіологічного зростання. Вітамін D, цинк, залізо та фолієва кислота – це кілька макроелементів, які сприяють зростанню. Таким чином, здорове харчування життєво важливе для збільшення зростання.

5. Пийте багато води

Випиваючи 7-8 склянок води на день, ви отримуєте низку переваг для здоров’я. Він допомагає виводити токсини з організму та сприяє правильному функціонуванню органів тіла. Згідно з дослідженнями, гідратація має вирішальне значення для фізичного зростання та когнітивного розвитку. Тому для нормального зростання організму необхідно випивати щонайменше два літри води на день.

6. Приймайте вітамін D

Дослідження на дітях показує, що дефіцит вітаміну D може сповільнити зростання. Згідно з дослідженнями, зміна дієти та способу життя для збільшення росту буде ефективною лише за відсутності дефіциту вітаміну D. Тому вам слід провести 5-10 хвилин під прямим сонячним промінням, якщо ви хочете збільшити свій ріст.

Вправи збільшення зростання

Ось деякі з найпоширеніших вправ, які ви можете спробувати, якщо вам цікаво, як збільшити зростання за один тиждень:

1. Підвішування

Віс на перекладині протягом 15-20 хвилин може допомогти збільшити ріст, оскільки розтягує м’язи. Це також зміцнить основні м’язи.

2. Велоспорт

Їзда на велосипеді також може допомогти збільшити зростання, оскільки вона розтягує литкові м’язи. Ви можете відрегулювати висоту сидіння вашого велосипеда для досягнення найкращих результатів.

3. Перепустка

Скіпінг – ще одна проста вправа для збільшення зростання. Коли ви стрибаєте, м’язи ніг розширюються та скорочуються. Це може збільшити ваше зростання. Ви можете спробувати стрибати протягом декількох днів, перш ніж почнете стрибати зі скакалкою.

4. Плавання

Плавання – одна з найкращих вправ для загальної фізичної підготовки. Ця вправа розтягує м’язи, а також допомагає привести їх у тонус. Немає жодних наукових досліджень, які припускають, що плавання може гарантувати збільшення зростання. Однак багато людей вважають, що розтяг м’язів під час плавання може збільшити зростання.

Чинники, що впливають на ваше зростання

Зростання людини та здатність рости більше залежать від різних факторів. Ось деякі з найважливіших факторів, що впливають на ваш ріст:

1. Гени

Генетика грає найважливішу роль визначенні вашого зростання. Більш ранні дослідження показують, що 80% зростання людини залежить від його генів. Інші фактори пов’язані з харчуванням та навколишнім середовищем.

2. Поживна дієта

Харчування одна із найважливіших чинників, визначальних зростання людини. Доступ до їжі, вищий соціально-економічний статус, покращені санітарні умови та рівень життя збільшили середнє зростання людей. Як загальний стан здоров’я населення, і ідеальне харчування людини визначають зростання.

3. Гормони

Гормони організму також відповідальні за зростання людини. Нормальне зростання залежить від гормону росту, що виробляється гіпофізом, гормону щитовидної залози та статевого гормону естрогену. Інше дослідження передбачає, що прийом невеликих доз гормону росту може значно збільшити зростання дорослої людини.

Чого слід уникати, якщо хочете стати високим!

За даними Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ), неправильне харчування є однією з причин низького зростання. Інше дослідження, проведене Глобальним діабетичним співтовариством у Великій Британії, також передбачає, що неправильне харчування може уповільнити зростання. Тому, якщо ви хочете збільшити свій зріст, ось кілька речей, яких ви повинні уникати за всяку ціну.

1. Алкоголь

Надмірне вживання алкоголю може призупинити зростання. Згідно з дослідженнями, вживання алкоголю навіть протягом короткого періоду часу у підлітковому віці може завдати шкоди печінці та ендокринній системі. Це також впливає на мозок та обмежує зростання тіла. Більше того, вживання алкоголю може знизити секрецію гормонів росту та статевих гормонів в організмі. В результаті це впливає зростання у висоту.

2. Нездорова їжа

Вживання нездорової їжі може викликати низку проблем зі здоров’ям, таких як ожиріння та діабет. Крім того, дослідження також показують, що вживання нездорової їжі негативно впливає на зростання кісток. Їжа з високим ступенем обробки може зупинити або сповільнити зростання кістяка. Запобігає збільшенню висоти.

3. Надлишок цукру

Споживання цукру пригнічує секрецію гормону зростання організмі. Оскільки гормони росту мають вирішальне значення для зростання, вживання в їжу солодких продуктів з високим ступенем переробки може уповільнити зростання.

У двох словах, як збільшити ріст за 1 тиждень

Зазвичай важко збільшити зростання за один тиждень, особливо в зрілому віці. Однак, це можливо. Ви можете спробувати певні вправи, які сприяють зростанню, такі як розтяжка, виси та зсуви тазу.

Поряд із фізичними вправами, ви повинні також зосередитись на поживній дієті. Найкраще є мигдаль, зелені листові овочі, яйця чи курку, банани та інші корисні продукти. Крім того, ви також повинні уникати вживання алкоголю і триматися подалі від нездорової їжі та надлишкового цукру.