Яке ліжко вибрати для невеликої спальні

Кімната для відпочинку невеликих розмірів не проблема. Сьогодні є багато цікавих рішень з оформлення, якими дизайнери інтер’єру безплатно діляться на спеціалізованих інфосайтах, та сотні стильних компактних моделей меблів. Односпальне ліжко – вдалий варіант для малогабаритної спальні. Воно дозволяє комфортно облаштувати місце відпочинку для однієї людини. Його можна встановити вздовж стіни або в центрі приміщення, у кожному окремому випадку конструкція не вимагає багато місця для розміщення та має компактні параметри.

Чи легко підібрати односпальне ліжко? Так, варто лише орієнтуватися на кілька показників. Має значення таке:

  • розміри;
  • матеріали;
  • тип конструкції;
  • дизайн.

Про тонкощі вибору розкажемо далі.

Розміри мають бути оптимальними

Односпальні ліжка можна класифікувати на 3 групи: дитячі, підліткові та класичні (для дорослих). Для виготовлення кожної позиції застосовують різні типи конструкцій і дизайнерські рішення, обов’язково турбуються про безпеку, дотримуючись державних вимог.

Важливо: варто купувати лише сертифіковані ліжка! Саме таку продукцію реалізує відомий інтернет-магазин «Дубок», який співпрацює безпосередньо з найкращими виробниками меблів з України.

Перед купівлею ліжка зробіть заміри місця в кімнаті, де плануєте його встановити, тільки після цього розглядайте варіанти.

Для дітей і підлітків виготовляють конструкції з такими параметрами (см):

  • 60х120;
  • 70х170;
  • 80х160;
  • 80х170;
  • 80х180.

Стандартні моделі мають ширину 90-120 см та довжину в 1,9-2,0 м. Розміри збільшених варіантів – 140х200, 150х195, 160х200 см.

Що краще купити? Робіть вибір, враховуючи вагу, зріст та комплекцію людини, для якої замовляєте ліжко. Для високих жінок та чоловіків варто купити варіант більшої довжини, в для персон з солідною масою тіла – моделі з максимальною шириною.

Пам’ятайте, що масивна конструкція в малогабаритній спальні ускладнює інтер’єр і захаращує простір.

Матеріал має значення

Для виробництва каркасів використовують масив дерева, ДСП, МДФ та метал. Переваги перших варіантів – презентабельний вигляд, міцність і довговічність, других – великий вибір дизайнів і доступна ціна, третіх – підвищена стійкість до механічних впливів і зносу.

Важливо: при замовленні меблів варто звернути увагу на комплектацію. Вироби йдуть разом з матрацом або без нього.

Якими бувають конструкції

Більшість односпальних ліжок відрізняються одне від одного. Є конструкції з нішами для зберігання білизни та вироби, які укомплектовані підіймальними механізмами. Трансформер – універсальна модель, незамінна для невеликих кімнат, адже здатна виконувати функцію іншого предмету інтер’єру. Також виділимо конструкції, оснащені бортиками (забезпечують максимальний рівень безпеки). Розширена комплектація збільшує ціну ліжка та його функціональність.

Спеціалісти компанії з продажу меблів «Дубок» рекомендують покупцям односпальних ліжок звертати увагу на колір і стиль. Світлі конструкції візуально розширюють простір, що особливо актуально для малогабаритних приміщень. Сьогодні можна купити ліжко у класичному, кантрі-, лофт-, мінімалістичному, модерн-, дитячому та прованс-стилі. Що б ви не вибрали, дизайн має відповідати загальному інтер’єру.

Каталог «Дубок» містить меблі від перевірених виробників. Рекомендує до перегляду, якщо ви зацікавлені в замовленні якісного бюджетного ліжка.