Які ігрові ноутбуки популярні в 2022 році

Ігрові ноутбуки мають ряд характеристик, які направлені на підвищення комфорту під час ігри на комп’ютері. На які параметри потрібно звертати увагу при виборі ігрового ноутбука та які моделі стали найбільш популярними в 2022 році, розказали спеціалісти інтернет-магазину ITMag.com.ua.

Для чого покупати саме ігровий ноутбук

Звичайно, якщо комп’ютер потрібен лише для того, щоб поставити одну-дві ігри і лише іноді проводити за ними час, тоді купувати ігрові ноутбуки немає сенсу. Адже коштують вони зазвичай чимало.

Сутність ігрових комп’ютерів в тому, що завдяки устаткуванню вони дають можливість більш прицільно стріляти, не зависають у відповідальний момент і дають переваги перед противником, з яким йде поєдинок.

Професійні кіберспортсмени дуже багато грошей вкладають в девайси, на яких грають.

Тому перш ніж купити ігровий комп’ютер, варто відповісти собі на запитання, чого саме ви від нього очікуєте.

Головні параметри

Перед тим, як вибрати комп’ютер для ігор, варто зрозуміти, за якими характеристиками визначають ігрові ноутбуки. Головними характеристиками, на які слід звертати увагу, є наступні:

  • процесор, він має бути AMD Ryzen, Intel Core i5 або i7;
  • окремий (дискретний) відеоадаптер Geforce або AMD Radeon.

Це те основе, що допоможе забезпечити максимальну швидкість без зависань під час ігри та чіткість зображення, наближену до реального.

Експерти інтернет-магазину ITMag.com.ua пропонують у разі складонощів з вибором звертатись до консультантів магазину по допомогу.

Популярні бренди

Сьогодні на ринку представлено досить багато ігрових комп’ютерів від різних брендів та на будь-який бюджет.

Звичайно, обираючи за ціною найдешевший, варто розуміти, що скоріш за все прийдеться поступитись деякими функціями або характеристиками.

В п’ятірку найкращих ноутбуків для ігор за різними характеристиками експерти включили:

  • MSI GE 66 Raider 12 UGS (має процесор Intel i7, що забезпечує високу продуктивність);
  • Lenovo Legion 5-17, це ноутбук з найбільшим екраном, 17 дюймів, що додає комфорту під час гри, а ще у цього ноутбука дуже приємна ціна;
  • Acer Nitro 5 багато експертів вважають найкращим бюджетним ноутбуком для ігор;
  • Asus ROG Strix SCAR 15 G533ZW більшість експертів вважають кращим ноутбуком для кіберспорту;
  • Asus ROG Zephyrus Duo 15 SE GX551 – потрапляє в рейтинг кращих через подвійний екран.

Щоб обрати потрібну модель, варто ясно усвідомлювати як часто, в які ігри і з якою метою збираєтесь грати. Тоді експерт в магазині зможе допомогти підібрати правильну модель у межах бюджета.