Які парфуми подарувати чоловіку?

Парфуми – універсальний подарунок, який буде актуальним до будь-якого свята або просто так, без приводу. Обрати якісні чоловічі духи, які припадуть до смаку, – це справжня проблема. Але її можна вирішити, якщо дізнатися про аромати трохи більше.

Відповідність стилю

Спосіб життя чоловіка грає найважливішу роль у виборі парфумів для нього. Аромат повинен відповідати характеру чоловіка, його діяльності та враженню, яке він повинен справити на оточення. Обраний стиль допоможе істотно звузити коло пошуку потрібного аромату:

  • Спорт. Якщо спорт – невіддільна частина життя вашого чоловіка, обирайте для нього туалетну воду або одеколон. Вони мають у складі значно менший вміст ефірних олій, а тому не будуть здаватися важкими, коли тіло спітніє. Зазвичай це легкий аромат, доповнений різкою нотою. Аромати трави, моря, цитрусів несуть свіжість і прохолоду, тримаючи енергійного чоловіка в тонусі.
  • Класика. Успішним та стриманим чоловікам підкреслити свій статус допоможуть тонкі ноти квітів або трави. Доповнення ароматом сухого тютюну нагадає гроші та дорогу шкіру, це додасть впевненості у собі та власних силах зрілому чоловіку. Молодому хлопцю краще подарувати легкий парфум с озоновою або цитрусовою основою, доповненою ароматом прянощів і екзотичних фруктів.
  • Богема. Творчому чоловіку додасть натхнення аромат сандалу, прянощів, амбри. Богемний стиль – це східні аромати, що вражають глибиною та різноманіттям відттінків, проте досить стримані та серйозні.
  • Аристократ. Спокійні аромати, без сексуальної ноти, з благородними відтінками хвої. Підійдуть чоловікам середнього віку для повсякденного використання.
  • Денім. Як і джинси, аромати цього стилю підійдуть до будь-якого образу. Ноти кедру та гвоздики підкреслять особисті якості чоловіка і в офісі, і на відпочинку.
  • Техно. Мускусні або дерев’яні парфуми, аромат яких доповнений огірком або кавуном, ідеально підійдуть активним жителям великих міст. Завдяки особистостям складників, такий парфум здатен зменшити агресивний вплив оточення, що може стати у пригоді користувачам громадського транспорту та чоловікам, діяльність яких пов’язана з живим спілкуванням.

Поради щодо вибору парфумів

Аромат від розпилення рідини на стрічку або шкіру – це лише верхні ноти парфумів. Базова та нота серця починають розкриватися через декілька годин і можуть кардинально змінити аромат парфуму. Тому не варто купувати флакон одразу. Краще заберіть із собою стрічку і поверніться за ним ввечері або на наступний день.

Не купуйте одразу великий флакон, якщо не знаєте, сподобається він чоловіку або ні.

Робіть паузи між ароматами. Вже після 4 проби ніс людини починає плутатися у тому, що відчуває. Зерна кави найкраще допомагають повернути свої рецептори в норму.