Якісні швабри та ганчірки для прибирання – запорука чистоти у вашому будинку

Жодне генеральне прибирання у квартирі чи будинку не обходиться без миття підлоги. Незважаючи на наявність миючих пилососів, найкращим способом все одно залишається ручне миття. Сучасні швабри та ганчірки для прибирання дозволяють максимально полегшити ручну працю, забезпечуючи високу ефективність процесу з мінімальними витратами часу та сил.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете широкий асортимент товарів для дому. У нас можна купити швабри, відра для сміття, совки, ганчірки та щітки, а також вакуумні пакети для одягу https://auchan.ua/ua/vakuumnye-pakety-dlja-odezhdy/, контейнери для зберігання речей та безліч інших корисних і практичних аксесуарів.

Різновиди швабр та їх особливості

Швабра – універсальний інструмент, який використовується для миття підлог усіх типів, а також видалення пилу та інших забруднень з різних поверхонь, включаючи стіни та навіть стелі. Існує великий вибір даних пристроїв, що відрізняються зовнішнім виглядом, функціональними можливостями, та іншими особливостями.

Усі швабри можна розділити на кілька різновидів залежно від типу конструкції:

  • класичні моделі;
  • з мотузяними насадками;
  • швабра «метелик»;
  • з механізмом віджиму.

Класичний варіант – це традиційна конструкція, що складається з довгого тримача і короткої поперечної перекладини, на якій розташовується ганчірка. Така конструкція вважається застарілою і далеко не самою практичною, але вона ще зустрічається на вітчизняному ринку.

Моделі з мотузяними насадками забезпечують більш якісне прибирання твердих поверхонь завдяки особливій конфігурації робочої частини. Десятки мотузок або плоских текстильних смуг багаторазово проходять поверхнею, ефективно видаляючи різні забруднення. Враховуючи, що процес збирання супроводжує велику кількість води, використовувати мотузяні швабри рекомендується для миття підлоги з кахлю або керамограніту.

Метелик – один з найбільш популярних різновидів швабр. Свою назву вона отримала завдяки характерній формі робочої частини, яка складається із двох плоских елементів, з’єднаних між собою петлею із фiксатором. Конструкція оснащена рухомим шарніром, завдяки якому ганчірка може рухатися в будь-якому напрямку, що актуально при прибиранні вздовж плінтусів або під меблями.

Моделі з механізмом віджиму також користуються великою популярністю завдяки практичності та зручності. Єдиний момент – з такими швабрами не можна використовувати ганчірки чи насадки, крім тих, що передбачені конструкцією.

Серед ганчірок одним iз найкращих вариантiв вважається мікрофібра. Цей матеріал має високу ступiнь поглинання, а також щадне ставлення до оброблюваних поверхонь. Мікрофібра є універсальним рішенням не тільки для будь-яких видів покриття для підлоги, але і для пофарбованих стін, і навіть для натяжних стель.

Правильний вибір швабри та ганчірки до неї не тільки гарантує якісне прибирання з мінімальними витратами часу та сил, але й забезпечить дбайливе ставлення до поверхонь.