Якісний корм для собак Purina ONE

Корм Purina ONE для маленьких собак – це спеціалізована лінійка повнораціонних кормів для домашніх вихованців невеликого розміру, які найчастіше належать до декоративних порід. Продукція французького бренду виготовляється на сучасних виробничих потужностях в Італії. Збалансований склад без консервантів, без барвників із високим вмістом м’ясних продуктів спеціально розроблений під особливості та потреби маленьких собак.

Дана лінійка Purina ONE позиціонується, як призначена виключно для дрібних порід (може також використовуватися формулювання «переважно»). Однак в асортименті бренду є спеціальні корми для більших декоративних собак від 10 кг, середніх та великих порід.

Корисне харчування для собак – склад сухого корму

У лінійці «Міні» присутні два види сухого корму – у крокетах та гранулах. Якщо тривалий час зберігати гранули у відкритому вигляді, вони можуть стати твердіше. Крокети спочатку хрусткі та практично не змінюють свій стан. Для цуценят зі ще не повністю сформованим зубним рядом, а також для дорослих псів із віковими проблемами з зубами сухий корм можна розмочувати теплою кип’яченою водою або нежирним кефіром.

Особливістю спеціалізованої лінійки є збалансоване співвідношення БЖВ: білків – понад 25%, жирів – 10-18% та вуглеводів натурального походження (тваринний та риб’ячий жир, пшениця, кукурудза, овочеві екстракти та ін.).

Серія для активних собак

У лінійці повнораціонних кормів для дрібних порід можна відзначити спеціальну серію для активних собак. Їжа собаці має підбиратися на основі її індивідуальних особливостей та фізичного навантаження. Корм для активних песиків призначений для вихованців, які віддають перевагу високому фізичному навантаженню, багато гуляють на повідці, володіють живим непосидючим характером. Серед головних переваг даної серії можна виділити:

  • Високоякісний тваринний білок та вуглеводи, які допомагають вихованцеві залишатися активним і вести рухливий спосіб життя;
  • Поєднання білка високої якості та антиоксидантів у складі сприяє зміцненню імунної системи;
  • Оптимальний розмір гранул корму розроблений спеціально під особливості щелеп дрібних порід собак.

Як кормити собаку? Даний корм повнораціонний, тому в ньому вже є все, що необхідно вашому вихованцеві. На упаковці можна знайти детальну інформацію про рекомендовану кількість корму на добу, щоб ви могли контролювати режим харчування свого улюбленця. Урізноманітнити та доповнити раціон можна за допомогою вологого консервованого корму з тієї ж лінійки Purina ONE для маленьких собак.