З 1 травня відбудеться перепризначення субсидій

З 1 травня буде відбуватися перепризначення субсидії на наступний період. Заступник Міністра соціальної політики Віталій Музиченко зазначив, що результати верифікації виплат субсидій показують, що не всі, хто отримав субсидію, потребують такої підтримки від держави.
“Наприклад, маємо ситуацію, коли особа оформила субсидію і буквально через кілька тижнів майже на 1 млн грн купила валюту. Субсидія – це адресна соціальна допомога тим, хто не може, а не тим, хто не хоче платити за комунальні послуги”, – прокоментував Віталій Музиченко.
14 квітня 2021 року уряд прийняв рішення, яким, за словами чиновників, “посилили адресність надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки населенню та здійснення заходів ефективного і раціонального використання бюджетних коштів”. Повного тексту цього акта до сих пір немає, але відомо, що посилені вимоги при призначенні житлових субсидій в частині здійснення одноразових вартісних покупок, наявності банківських депозитів, здійснення операцій з купівлі іноземної валюти, банківських металів, перетину кордону тощо.