За минулу добу бойовики 60 разів відкривали вогонь

За минулу добу бойовики в зоні проведення АТО 60 разів поруширили режим припинення вогню. У тому числі зафіксовано 43 випадки використання зброї, забороненоної Мінськими угодами. Російські окупаційні війска тим самим ігнорують домовленості, що було досягнуто в 2020 році Тристоронньою контактною групою. Про це повідомила Операція обїеднаних сил сьогодні в ранковому зверненні.

Більшість обстрілів відбулось з використанням мінометів та артилерії калібром 120 мм. Також було зафіксовано постріли зі станкових гранатометів, ракетних комплексів, кулеметів та стрілецької зброї. Крім того, ворожий безпілотний аппарат, ймовірно “Орлан-10”, перетинав лінію зіткнення.

В результаті цих обстрілів поранено 2 військовослужбовця та 2 цивільні особи. Контузії отримали 3 працівника дошкільного виховного закладу під час обстрілу дитячого садку. Пошкоджено дитячий садок, 2 приватних будинки, електричні та газові комунікації в станиці Луганська, а також школа, будинок та газогін у Врубівці.

Сьогодні, станом на 7:00, зафіксовано 6 порушень, з яких 4 з використанням забороненої зброї. Військові та мирні громадяни України на щастя не постраждали. Завдяки хоробрості наших воїнів, рубежі полоси розмежування залишаються незмінними.