Зеленський обіцяє побудувати в Україні великий військово-морський флот

Україна має намір до 2035 року побудувати великий військово-морський флот, заявив президент Володимир Зеленський в інтерв’ю українським журналістам з Криму. Повідомлення про це інтерв’ю прес-служба Зеленського в четвер, 19 серпня, розмістила на офіційному сайті президента України. За словами Зеленського, розвиток ВМФ буде реалізовано в три етапи – до 2024-го, 2030 го і 2035 року.
“Питання Криму – це також питання розблокування Чорноморського та Азовського узбережжя. Ми над цим працюємо. Є завдання до 2035 року побудувати великий флот. Це досить довго, але результати першого етапу наочно ми з вами зможемо побачити вже 24 серпня цього року”, – сказав Глава держави.
Зеленський зазначив, що в країні створюється інфраструктура для будівництва військово-морського флоту: малих підводних човнів, корветів і військових катерів. Однак, за його словами, “Україна не може чекати 20 років, поки в країні з’явиться інфраструктура для повноцінного суднобудування, тому влада почне будувати флот, в тому числі і в інших державах”. В кінці липня Україна підписала угоду з державним оборонним концерном Туреччини про будівництво двох корветів.