Зеленський ввів у дію рішення РНБО про націоналізацію “Мотор Січ”

Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення Ради нацбезпеки і оборони про захист національних інтересів у сфері авіадвигунобудування, зокрема щодо повернення ПАТ “Мотор Січ” у власність держави.

Указ президента вводить в дію рішення РНБО від 11 березня 2021 року “Про невідкладні заходи щодо захисту національних інтересів держави у сфері авіадвигунобудування”. Текст цього рішення РНБО не опублікований і йому присвоєно гриф “для службового користування”.

Підприємство “Мотор Січ” розташоване в Запоріжжі. Це одна з провідних у світі корпорацій з розробки, виробництва, ремонту та сервісного обслуговування авіаційних газотурбінних двигунів для літаків та вертольотів, а також промислових газотурбінних установок. Продукція підприємства експлуатується більш ніж у 120 країнах світу.

Раніше секретар РНБО Олексій Данілов заявляв, що було ухвалене відповідне рішення щодо підприємства “Мотор Січ”, яке планують повернути у власність української держави в законний, конституційний спосіб.