Зеленський знайшов заміну Авакову

Президент України Володимир Зеленський запропонував призначити на посаду міністра внутрішніх справ України главу правоохоронного комітету Верховної Ради, депутата від «Слуги народу» Дениса Монастирського. Чинний глава МВС Арсен Аваков подав у відставку.

Про це повідомили Олександр Качура і Сергій Лещенко.

Голосування за відставку Арсена Авакова відбудеться в четвер, 15 липня, а за призначення нового глави МВС ㅡ в п’ятницю.

Сам Монастирський за підсумками засідання фракції заявив журналістам, що «прийняв складне рішення в своєму житті», погодившись на пропозицію Зеленського очолити МВС.

«Я розумію, на яку жертву я йду як людина, як особистість, як політик. Але, власне, я зробив цей вибір і буду претендувати на цю посаду », – сказав він.

Він додав, що ще не спілкувався з Арсеном Аваковим з питання зміни голови МВС.

Глава парламентської фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія зазначив, що призначити Монастирського замість Авакова запропонував саме він.

«Монастирський досить часто ходить до Офісу президента і завжди доповідає з правоохоронних питань. Тобто, він людина в команді і всі нормально до нього ставляться. Здається, що у нього вистачить і дипломатії, і потужного менеджерського потенціалу, щоб цю важку роль виконувати », ㅡ говорить Арахамія.