Жителі Полтавщини перекрили трасу Київ-Харків

Жителі Полтавської області вийшли на мирний протест, перекривши трасу Київ – Харків, в результаті чого утворився масштабний затор. Люди протестують проти незаконного видобутку надр, а також проти шкоди екосистемі в ході будівництва доріг.

Про це повідомив екс-нардеп Ігор Мосійчук в Telegram-каналі.

В результаті мирного протесту на автодорозі вже утворився величезний затор.

Як повідомив Мосійчук, полтавчани протестують проти незаконного видобутку сотень тисяч кубів піску компаніями “Альтком” і “ONUR”. Мітингувальники стверджують, що злочинні дії цих компаній покривають правоохоронці. Виходячи на протест, люди намагаються привернути увагу до проблеми незаконного видобутку надр області і шкоди екосистемі внаслідок цієї видобутку.

“Компанії” Альтком “і” ONUR “незаконно видобувають пісок і в рамках виконання президентської програми” Велике будівництво” продають самі собі, для будівництва траси Київ-Харків. Таким чином не тільки обкрадаються обласної та державний бюджети але і завдається величезна шкода екосистемі Полтавщини. Саме це і штовхнуло людей, суспільство на радикальні протести, на перекриття траси! ” – написав Мосійчук.