Злочинне угруповання з Харкова займалося рейдерством сільгосппідприємств

Учасників злочинного угруповання, яке незаконно заволодівало сільськогосподарськими підприємствами і їх технікою, викрили в Харкові. Про це повідомили в Нацполіціі України.
“Поліцейські встановили, що в злочинне угрупування входило 11 осіб. Протягом 2013-2018 років фігуранти, використовуючи підроблені документи, викрадені печатки та штампи, заволоділи трьома сільгосппідприємствами та їх технікою. Для цього організатор угруповання заздалегідь створив власні підприємства, на яких і використовували відібрану техніку. Сума завданих збитків в результаті рейдерських захоплень господарств становить понад 200 мільйонів гривень “, – розповіли поліцейські.
27 травня в Харкові і області поліція провела понад 20 одночасних санкціонованих обшуків вдома і в офісних приміщеннях фігурантів, на сільськогосподарських підприємствах. Звідти забрали понад 30 тракторів, сівалок, борін. Поліцейські проводять досудове розслідування за ч. 3 ст. 206-2 Кримінального кодексу України (протиправне заволодіння майном підприємства).