ЗНО з української мови: як отримати високий бал і не поставити життя на паузу

Якщо ви навчаєтеся в одинадцятому класі, то чудово розумієте, що кінець навчального року вже не за горами! У такому випадку місяці прискорюють свій хід і за відчуттями нагадують швидкоплинні тижні. Яку б спеціальність та університет ви не обрали (або ж якщо й зовсім не вирішили, що подобається), зрозуміло одне – українську мову складати обов’язково потрібно.

Це приємний обов’язок, адже рідна мова заслуговує найвищих знань і самовіддачі! Але ж як скласти ЗНО на високий бал? Про дієві алгоритми підготовки читайте у статті.

Корисні поради при складанні ЗНО з української мови

Щоб скласти іспит на максимальний бал і структурувати свої знання, розпишіть покроковий план. Які ваші очікування та яких зусиль ви готові докласти заради втілення мети?

Чек-лист для підготовки до ЗНО з української мови та літератури:

  1. Зафіксуйте точку А. Який рівень знань у вас сьогодні? Які теми потребують додаткової уваги? Які твори прочитані? З якими слід ознайомитися?
  2. Визначте точку В. Що чіткіше ви сформулюєте бажаний результат, то простіше буде його досягти.
  3. Розрахуйте час на підготовку. Скільки місяців (тижнів, днів) у вас залишилося до іспиту? Зауважте, що підготовка до ЗНО – це скоріш марафон, аніж спринт. Тож для максимальної продуктивності відпочинок необхідний! Обов’язково врахуйте вихідні, робочі та святкові дні. Додайте 10% часу на можливі форс-мажори.
  4. Визначтеся зі стратегією. Ви готуватиметеся самостійно чи з професіоналами? Якщо з професіоналами, з ким саме? Який формат підготовки вам підходить.
  5. Не соромтеся просити по допомогу. Яку б стратегію підготовки ви не обрали, не цурайтеся допомоги. Хочете готуватися самостійно? Попросіть шкільну вчительку порадити якісну літературу для підготовки. Вирішили йти до високих балів разом з професіоналами? Оберіть зручний формат. Онлайн-курси з української мовичудовий вибір для абітурієнтів, які цінують свій час і комфорт навчання.
  6. Практикуйтеся! Який би вид підготовки ви не обрали, виконуйте багато вправ, аналогічних до завдань ЗНО!

Як підготуватися до ЗНО за допомогою онлайн-курсів від школи «‎На Урок»‎

Обираючи онлайн-школу «‎На Урок»‎, ви віддаєте організаційну частину підготовки професіоналам! З ними ви зосередитися виключно на знаннях та самовдосконаленні: засвоїте мовні норми, повторите програму з літератури, навчитеся розв’язувати завдання всіх типів і вивчите критерії оцінювання.

Викладачка курсу привела випускників «‎На Урок»‎ до високого результату – середній бал учнів становить 180 балів. Будьте готові до плідної роботи та до активної практики! Зробіть перший крок до омріяної професії разом із найкращими!