Президент пообіцяв смартфон кожному вакцинованому пенсіонеру

Відвідавши подію «Дія. Самміт», Президент Володимир Зеленський пообіцяв безкоштовний смартфон з пільговим тарифам кожній вакцинованій людині у віці більш ніж 60 років.

Президент наголосив, що переваги цифрової держави мають бути доступні всім, незалежно від віку. Нова державна програма підтримки людей похилого віку почне працювати в квітні цього року. Деталі того, якими будуть смартфони та тарифи не розголошуються.

Відмічаючи, що не в кожного українця є смартфон і не всі громадяни вміють користуватися інтернетом, Володимир Зеленський повідомив:

«Цифрова держава – це рівність. Нашою метою є якісний інтернет в кожному кутку країни. І щоб доступ до нього мав кожний українець два роки тому ми запускали курси цифрової грамотності. Цією весною запускаємо ще одну велику програму. Кожен бажаючий українець старший за 60 років може отримати безкоштовний смартфон, за умови що буде вакцинований.»

Зазначимо, що раніше 1000 грн за вакцинацію, отриману по програмі «єПідтримка» люди похилого віку могли витрачати на сплату комунальних послуг та закупівлю ліків.

Також на зустрічі Зеленський зазначив, що відсьогодні громадяни можуть змінити адресу своєї прописки не виходячи з дому. У додаток Дія була додана можливість змінювати прописку онлайн. Необхідність носити документ з пропискою як додаток до ID-паспорту було скасовано.