Суд в Києві зобов’язав порушити справу про можливу держзраду Зеленського

Шевченківський районний суд в Києві зобов’язав Державне бюро розслідувань (ДБР) порушити справу про можливу держзраду українського президента Володимира Зеленського та його оточення через зрив операції по затриманню членів приватної військової компанії “Вагнер”, повідомив у четвер колишній депутат Верховної ради України Андрій Тетерук, який і звернувся до суду з відповідною вимогою.

Раніше Тетерук написав заяву в Держбюро розслідувань про нібито вчинення Зеленським та його оточенням держзради в частині зриву операції із затримання вагнерівців. Відомство відмовилося порушувати кримінальну справу, після чого екс-депутат звернувся до суду з вимогою зобов’язати ДБР розслідувати справу.

 

“Наша скарга на бездіяльність ДБР задоволена в повному обсязі. Рішенням суду ДБР тепер зобов’язані зареєструвати, відповідно до закону, наше спільне з Ігорем Лапіним і Юрієм Гудименко заяву про вчинення злочину за статтею 111” Державна зрада “, відкрити виробництво і внести дані до Єдиного реєстру досудових розслідувань “, – написав Тететрук на своїй сторінці в Facebook.