Україна направить до Греції загін рятувальників для боротьби з пожежами

Президент України Володимир Зеленський заявив про те, що для допомоги в боротьбі з лісовими пожежами в Грецію відправляться 100 українських рятувальників.

Як повідомив глава держави у своєму Twitter, відповідне доручення він вже дав українському уряду. Рішення буде прийнято сьогодні, 6 серпня.

«Поставив завдання українському уряду надати допомогу Греції в подоланні руйнівних пожеж, що вирують в деяких районах країни. У п’ятницю Кабмін повинен прийняти рішення, щоб незабаром 100 наших досвідчених пожежних з необхідним спорядженням вирушили на допомогу Греції », – повідомив Зеленський.


Спека в Греції продовжує набирати обертів – в ряді регіонів температура досягла показника в 45 градусів Цельсія. На такому екстремальному температурному тлі в країні почалися масштабні лісові пожежі.

Вони тривають вже цілий тиждень з 31 липня – тоді в Греції були зафіксовані відразу 46 осередків загорань. Найбільш постраждали ліси в районі Ахая, поблизу Зіріі. Вогняний фронт продовжує розширюватися, незважаючи на всі зусилля пожежників.